top of page

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ 

В своїй діяльності  педагогічний колектив керується Конституцією України, Законами України « Про освіту», « Про дошкільну освіту» , Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими  нормативно - правовими актами, власним  Статутом. Зміст освітньої роботи з дітьми, форми організації освітнього процесу  відповідають основним вимогам і концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти України  та реалізуються через комплексну освітню програму "Світ Дитинства".

Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя.  Тривалість навчання упродовж організованої пізнавальної діяльності однієї дитини або окремої групи дітей відповідає Гранично допустимому  навантаженню на дитину  у дошкільних навчальних закладах  різних типів та форм власності, затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 № 446.

ЗВІТ

керівника  ДНЗ №30 «Світлячок» комбінованого типу ММРЗО Скалозуб С.М.  про  діяльність  дошкільного  навчального  закладу  за  2020/2021 н.р.

ЗВІТ

керівника  ДНЗ №30 «Світлячок» комбінованого типу ММРЗОСкалозуб С.М.  про  діяльність  дошкільного  навчального  закладу  за  2019/2020 н.р.

ЗВІТ

батьківського комітету дошкільного навчального закладу № 30 «Світлячок» про надходження та використання благодійних коштів на потреби та розвиток дитячого середовища за 2019 – 2020 н.р.

Надходження коштів:  добровільна благодійна допомога батьків: виконання робіт та послуг,  придбання товарів та подарунків з ініціативи батьків, із зазначенням їх вартості; кошти отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Вересень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, пакети для сміття, засоби для миття посуду та чищення сантехніки); чорнила для принтера, медикаменти та перев’язувальні матеріали – 2800,00 грн

Джерело додаткових надходжень: мультимедійний комплекс – 18627,40 грн.

Отримали від батьків для закладу: 2 комплекти білизни і 10 м. тканини.

Жовтень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, пакети для сміття, засоби для миття посуду та чищення сантехніки); чорнила для принтера.

Джерело додаткових надходжень: ноутбук до мультимедійного комплексу – 15480,00 грн.

Батьки:

гр. 4 - придбання мийки, крану і тюлі – 2 400 грн. + спонсорська допомога 900 грн.

гр. 7 – придбання мийки – 500 грн. + спонсорська допомога 500 грн.

 Листопад

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки).

Батьки: Водонагрівач проточний (мед кабінет) – 540,00 грн.

Грудень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки); папір офісний, файли; дезінфікуючий засіб; штучна ялинка; меню-розклад; картриджи та чорнила для принтерів, ремонт принтерів.

Січень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки); меню-розклад, журнали, лампи світлодіодні.

Батьки: Телевізор  «Лібертон» (кабінет англійської мови ) – 4776,00

Лютий

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки).

Батьки: 1 комплект білизни .

Березень

Бюджет: пром. товари (серветки, мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки); маски, гумові рукавички, антисептик, дезінфікуючі засоби .

 Квітень

Бюджет: пром. товари (мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки, засіб для миття скла); маски, антисептик, фарба різнокольорова – 5538.00 грн.

 Інші джерела власних надходжень (спец. рахунок) – 1398,00 грн;

Травень

Бюджет: відріз медичний марлевий (для пошиву масок), інфрачервоний термометр, відра пластикові з педаллю, маски, журнали та плани, гумові рукавички, антисептик, паперові рушники.

Батьки:

гр. № 7 – придбання фарби, пензлів, розчинника фарби – 350,00 грн.

Червень

Бюджет: пром. товари (мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки, паперові рушники),  дезінфікуючий засіб (саніліт); будівельні матеріали (вапно, цемент, шпаклівка, фарба фасадна, грунтівка, клей для плитки – 3206.00 грн.,), лічильник води – 1950,00 грн.

Батьки:

гр. № 2 – придбання дерев'яних дошок для виготовлення човника  на ігровий майданчик – 400,00 грн.

гр. № 3 – придбання дерев'яного будиночка на ігровий майданчик – 3500, 00 грн., та  придбання пісочниці – 2500, 00 грн.

гр. № 1 – придбання фарби, пензлів, розчинника фарби – 250,00 грн.

Липень

Бюджет: пром. товари (мило рідке та господарське, засоби для миття посуду та чищення сантехніки, паперові рушники, туалетний папір),  дезінфікуючий засіб (саніліт), чорнила для принтера, змішувачі холодної та гарячої води – 1250,00 грн.

Батьки:

гр. № 9 – придбання будівельних матеріалів для тіньового навісу – 200,00 грн., придбання шланги на кран для води – 100,00 грн.

гр. № 2 і № 9 – сумісне придбання будівельних матеріалів для виготовлення столу і двох лавок на ігрових майданчиках – 300,00 грн.

 

Всього коштів отримано від батьків за період  з 01.09.19 по 01.08.20 – 15816,00 грн.

Снимок.PNG

ЗВІТ

керівника  ДНЗ № 30 « Світлячок »

про  діяльність  дошкільного  навчального  закладу

за  2018 - 2019 н.р.

Протягом навчального року»   в дошкільному закладі в ході реалізації проблемної теми «Підхід до забезпечення якості освіти на засадах орієнтації на особистість та розвиток творчого потенціалу» проведено низку методичних та освітніх заходів, які забезпечили підвищення загального професійного рівня педагогів на 32 %, засвоєння дітьми програми на 68%.  

Зріс рівень  застосування педагогами інноваційних  методів і прийомів, ІКТ. На кінець року 100% педагогів змогли використовувати  у своїй  роботі ІКТ та он-лайн ресурси. Протягом року - відвідувались  методичні об’єднання, школи ППД, тренінги обласного та Всеукраїнського рівня: «Навчання через гру. Безмежний світ ЛЕГО» (п’ять педагогів), «Інформаційно-компютерні технології в освітньому процесі» (три педагоги), які надалі через проведення практичних занять поділилися отриманими знаннями  зі своїми колегами. У вирішенні річних завдань дієвою  була  педагогічна рада «Формування комунікативно-мовленнєвих компетенцій в умовах інноваційного простору», яка була  проведена  в  інтерактивному режимі. Педагоги ділилися теоретичними та  практичними здобутками, досвідом роботи, набули нових знань. Майстер–клас «Навчаємо розмови» продемонстрував власну майстерність в проведенні мовленнєвих занять  педагогів Тарасенко  В.Ю. та Селюк Н.М., збагатив педагогічну скарбничку рекомендаціями щодо   використання  прийомів сторітелінгу, мнемотехніки, коректурних таблиць.  Результати моніторингу  свідчать, що у всіх вікових групах у наших вихованців значно зріс лексичний запас, рівень зв’язного мовлення. Оновлено дидактичний  мовленнєвий матеріал у групах  № 9,11,8.,2,3.

Шляхи формування соціально-моральних цінностей у дітей на сучасному етапі педагоги визначили на педагогічній  раді «Соціально-моральні ціннісні орієнтації дитини у сучасному світі».

Реалізацію завдання  «Збереження  і зміцнення здоров’я на основі  комплексного підходу» забезпечило  проведення воркшопу «Фізкультура – запорука здорової дитини», робота творчої групи «Правильне харчування складова здоров’я», практикум «Як не нашкодити психічному здоров’ю малюка», відкритий перегляд «Хатха - йога – компонент  системи оздоровлення». Батькам були надані конкретні рекомендації з питань попередження насильства в сім’ї, творчою групою розроблено консультативний  матеріал та оформлено бюлетень щодо правильного харчування дітей, пам’ятка для батьків «Загартування влітку».

Організоване освітньо - виховне середовище дошкільного закладу забезпечило 100% готовність старших дошкільників до майбутнього навчання. До школи підготовлено 80 випускників, які підуть до шкіл міста з такими рівнем знань, умінь  і навичок:

  Всього дітей - 80

Високий - 22

Достатній - 27

Середній - 31

Низький - 0

Наш навчальний заклад протягом року  брав  активну участь  у методичних та творчих заходах ДНЗ, міста і області. Вчитель-логопед Тарасенко В.Ю., вихователі Селюк Н.М., Скоробогата Г.В. для  слухачів курсів підвищення кваліфікації провели  майстер–класи «Інтерактивні прийоми  навчання мови», «ЛЕГО - шість цеглинок». Лауреатами міського конкурсу «Творчість освітян» стали вихователі Біла І.М. та Селюк Н.М. Творча група у складі педагогів Глушак Т.С., Веселовської О.О., Селюк Н.М. взяли участь у обласному фестивалі фотомистецтва «Україна – рідний край», Мироненко Л.П. - «Перлинки Запорізького краю». Вихованці  разом зі своїми вихователями стали переможцями міського мистецького проекту  «Віночок Кобзареві» у номінації хореографічне мистецтво.

За наслідками  роботи  можна зробити висновок що  в дошкільному закладі функціонує комплексна система методичної роботи, яка забезпечує професійну майстерність та творчість педагогів, якісний розвиток дітей,  задовольняє  запити батьків. Однак, поряд з успіхами є труднощі в створенні та  реалізації тематичних проектів, диференційованого та інтегрованого підходу в освітньому процесі, інтеграції освітнього процесу. Необхідно  активізувати в роботі з дітьми  використання різноманітних інформаційно-комунікативних технологій як ефективного засобу формування звуковимови, розвитку мовлення, пам’яті та словесного мислення, що є орієнтиром на Нову Українську Школу. Потребують подальшого удосконалення напрямки роботи зі  збереження здоров’я дітей та формування інтересу до здорового способу життя, формування соціально-моральних якостей через різні види діяльності, і саме ці завдання  стануть орієнтирами в роботі колективу закладу у 2019/20 році:

  1. Формування якості успішності  дітей, з орієнтиром на НУШ, засобами впровадження інновацій в освітній процес , зокрема технології ЛЕГО.

  2. Розвиток творчого потенціалу дошкільників засобами синтезу мистецтва.

  3. Удосконалення системи трудового виховання як засобу ранньої соціалізації дітей дошкільного віку.

Всім  відомо,  що  результат  роботи  залежить  від  професійності  та  бажання  працювати.  В  нашому  закладі  всі  педагоги  мають  спеціальну  освіту,  системно,  відповідно  графіка,  проходять  курсову  перепідготовку  та  атестацію.  Технічний  персонал  −  надійні  помічники  та  відповідальні  особистості.

Розстановка  кадрів  була  проведена  із  врахуванням  багатьох  факторів,  що  допомогло  створити  на  всіх  ланках  сприятливий  психологічний  клімат.  Відповідальне  ставлення  всіх  працівників  колективу  до  виконання правил  трудового  розпорядку,  норм  та  вимог  техніки  безпеки,  пожежної  безпеки,  санітарної  гігієни  −  забезпечили  стабільне  функціонування  дошкільного  закладу.  Впродовж  року  не  зареєстровано  побутових  та  виробничих  порушень,  випадків  травматизму,  серйозних  порушень та приписів з  боку  пожежної  інспекції  та  СЕС.

Адміністрація  та  медична  служба  закладу  відповідально  та  серйозно  займалась  питаннями  харчування  дітей. Протягом  року адміністрацією закладу проводився системний контроль за організацією роботи харчоблоку, раціональним,  збалансованим харчуванням дошкільників, в тому числі і дітей пільгових категорій. Результати контролю заслуховувались на робочих засіданнях, батьківських зборах, педагогічних годинах.

 Вчасно  складались  перспективні  сезонні  меню-розклади,  яких неухильно дотримувались, а   в  разі  відхилень  вказувалась  причина.  Працювала  Рада  з  харчування,  на  засіданнях  якої  обговорювались  зауваження  педагогів,  батьків  щодо  якості,  різноманітності  страв,  виконання  вимог  санітарії.

 Можна зазначити, що у цілому  харчування  вихованців протягом 2018- 2019 н. р. здійснювалось  наближено до норм, було раціональним та  різноманітним.

З  допомогою  батьків була здійснена підготовка до початку нового навчального року: косметичні ремонти у всіх вікових групах, придбання іграшок, спортивного інвентарю,  постільної білизни, посуду, канцелярських матеріалів для дітей для проведення  навчального процесу. Всі службові приміщення – харчоблок, пральня, кабінети  були вчасно готові до функціонування

Впродовж навчального року чітко  і  злагоджено  по  всім  віковим  групам  працювали  батьківські  комітети, які є нашими  помічниками  та однодумцями, що сприяють створенню належних умов та атмосфери взаємовідносин,  здійснюють необхідний контроль та проявляють довіру.

Влітку 2018 року, відповідно бюджетного замовлення,  відбулось продовження ремонту системи теплового забезпечення  ІІІ корпуса,  куди відносяться групи

№ 10,12,9,11,  та коридору – на суму 100 тисяч гривень;

Протягом року коштом бюджета дошкільний заклад в повному обсязі забезпечувався санітарно – гігієнічними та миючими засобами необхідних для потреб груп та службових приміщень. Крім того, в рамках реалізації проекту «Сприяння освіті» отримали гуманітарну допомогу від ВГО «Асоціації працівників дошкільної освіти» 38 ігрових комплектів «ЛЕГО» на суму 20163.70 грн. в січні та 11 ігрових комплектів «ЛЕГО» на суму 5464.64 грн. в травні, що значно сприятиме впровадженню в освітній процес навчального закладу ігрових та діяльнісних  методів навчання.

Проводилась заміна та ремонти технічного обладнання (кранів, змішувачів, пожежного інвентарю і т. д) відповідно до заявок.  До оздоровчої кампанії завезено 10 тон піска, фарба для спортивного та ігрового обладнання, робочий інвентар. По закінченні навчального року отримали від батьків випускників груп № 1,6,8,11- гру «Лабіринт» та футбольні ворота для спортивного майданчика. (додаток 1);

Все придбане та подароване майно, іграшки, обладнання  згідно  заяв поставлене на  облік.   Тісна  співпраця  та  взаєморозуміння  з  батьками  допомагає  колективу  бути  завжди  сучасним  і  потрібним.

ЗВІТ

батьківського комітету дошкільного навчального закладу № 30 «Світлячок» про надходження та використання благодійних коштів на потреби та розвиток дитячого середовища за 2019 рік

Надходження коштів:  добровільна благодійна допомога батьків: виконання робіт та послуг,  придбання товарів та подарунків за бажаннями батьків, із зазначенням їх вартості, кошти отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Січень

Бюджет:  пром. товари (туалетний папір, серветки, сміттєві пакети, мило рідке та господарське), засоби для миття посуду та чищення сантехніки; комплектуючі для бойлеру в харчоблоці; 2 змішувача холодної та гарячої води і кран; дез. засіб «саніліт»; меню-розклад, журнали та книги  обліку, журнали  щоден. відвід-я; персональний комп’ютер та комплектуючі до нього; набір каструль, ножів, сковорідок, контейнерів пластикових, таз алюмінієвий, ваги, тертушки, половники роздавальні, ложки роздавальні, піднос прямокутний, друшлак -  для харчоблоку; віники, совки пластикові, швабри дерев'яні, відра господарські пластикові; перевірка вогнегасників. Крім того, в рамках реалізації проекту «Сприяння освіті» отримали гуманітарну допомогу від ВГО «Асоціації працівників дошкільної освіти» 38 ігрових комплектів «ЛЕГО» на суму 20163.70 грн.

Батьки: гр. 10 – телевізор – 3,500 грн.

               гр. 6 - придбання ляльок – 1000грн.

               гр. 7 – чистка бойлеру.

               гр. 8 – реставрація лавки в роздягальні – 1400 грн., заміна гачків у шафах – 500 грн.

Лютий

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, сміттєві пакети, мило рідке та господарське), засоби для миття посуду та чищення сантехніки; чорнила для принтерів.

Батьки: гр. 11 – придбання конструкторів, машинок, пазлів, іграшок, настільних ігор – 1822 грн;

Березень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське), засоби для миття посуду та чищення сантехніки; чорнила для принтерів.

Батьки: гр. 11 – пошив дитячих костюмів для чергувань – 970 грн.

Квітень

Бюджет: пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське); засоби для миття посуду та чищення сантехніки; поточний ремонт принтера; фарба емалева різнокольорова та фасадна – 11156,85 грн.; вапно та кисті для побілки, кисті та валики для фарбування, уайт-спірит; будівельні матеріали ( шпаклівка старт та фініш, цемент, щебінь – 3700 грн.) пісок для дитячих ігор.

Батьки: гр. 4 – килим – 2000 грн., частковий ремонт стіни в групі- 1000 грн.;

 гр. 5 – реставрація лавки в роздягальні – 1500 грн.

Отримали від батьків для закладу: 5 комплектів білизни і 6 рушників.

Травень

Бюджет: : пром. товари (туалетний папір, серветки, мило рідке та господарське); засоби для миття посуду та чищення сантехніки;

В рамках подальшої реалізації проекту «Сприяння освіті» отримали гуманітарну допомогу від ВГО «Асоціації працівників дошкільної освіти» 11 ігрових комплектів «ЛЕГО» на суму 5464.64 грн.

 Батьки:  гр. 1 – придбання контейнерів для  розвивального конструктору «Лего» - 600 грн.;

                гр. 2 – придбання стола для малювання - 2200 грн.;

        гр. 4 – ремонт лавки в групі   – 300 грн., часткова заміна лінолеуму – 600 грн.;

        гр. 5 – придбання чайника – 350 грн., іграшок – 400 грн., контейнерів для          

        розвивального конструктору «Лего» - 450 грн.;

 гр. 7 - придбання контейнерів для  розвивального конструктору «Лего» - 375  грн.,      придбання спортивного обладнання на дит. майданчик та дит. кухні – 3000 грн.

 гр. 6 -  придбання контейнерів для  розвивального конструктору «Лего» - 1250 грн

 гр. 8 - придбання контейнерів для  розвивального конструктору «Лего» - 750 грн.

 гр. 11 -  придбання контейнерів для  розвивального конструктору «Лего» - 460 грн

 гр.12 - придбання клейонки на столи – 300 грн., часткове оновлення посуду – 310 грн.

 

Подарунок від батьків для ДНЗ – спортивний лабіринт і ворота для міні-футболу -2220 грн.

bottom of page